Вихованці притулку в Батьові визнані постраждалими у кримінальній справі

Про те як їх, принижують та б’ють, розказали волонтерам під час візиту вихованці притулку в селищі Батьово Берегівського району.
Тим часом у притулку вчителька, про яку говорять діти у записі волонтерів, від журналістів тікає.

Директор закладу розповідає: діти ніколи, не жалілися що їх б’ють. Переконує, слабо вірить, що викладачі могли собі дозволити такі методи виховання. Розказує і про хлопчаків, фото яких оприлюднили волонтери.

Хлопці зізнаються: тікали. Три дні без води та їжі йшли з Берегівщини в Іршаву, аби побачитися з рідними. Та коли повернулися у притулок, кажуть, їх чекали справжні тортури.

Один із хлопчаків у притулку в Батьові вже вдруге. Каже, так з втікачами тут розправляються завжди. Вихованець вже одного разу тікав звідси. Жаліються на тих самих вихователів і інші діти. Кажуть у притулку їх принижують.

То чи змовилися діти і вирішили облити брудом вихователів, чи в інтернаті і справді дітей б’ють? – на ці питання відповідатимуть правоохоронці. Прокуратура Закарпаття відкрила кримінальне провадження. Якщо факт злочину підтвердиться, винним загрожує покарання від штрафу у 8,5 тисяч гривень до обмеження волі терміном до 3 років. Крім того, 8 серпня Берегівська місцева прокуратура зареєструвала ще два кримінальних провадження: за побої та мордування і неналежне виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей. Також прокуратура направила лист до Закарпатської ОДА про призначення службового розслідування у дитячому закладі.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eight + 19 =