Виноградівський район знову на межі сміттєвої кризи

На межі сміттєвої кризи опинився майже весь Виноградівський район. На початку тижня ТОВ „АВЕ Виноградів“ припинило вивіз твердого побутового сміття, через те, що нема куди. Жителі сіл району бідкаються, адже ситуація стає дедалі напруженішою, а вихід поки що не знайшли.

6 серпня Товариство «АВЕ Виноградів» тимчасово припинило вивозити сміття з населених пунктів Виноградівського району, крім міста Виноградів. Село Онок, як і багато інших сіл, опинилося на межі сміттєвої кризи.

Раніше, говорить заступниця директора ТОВ АВЕ Виноградів Галина Сидоренко, тверді побутові відходи вивозили на мукачівський полігон, який належить комунальному підприємству «Чисте місто». Також Галина Сидоренко повідомила, що вони готові розглянути найрізноманітніші пропозиції.

Як зазначила перший заступник голови Виноградівської РДА Наталія Костелеба- Веремчук, райдержадміністрація і надалі працюватиме над вирішенням цього проблемного питання. Зокрема, найближчим часом перейматимуть досвід від інших районів області, яким вдалося знайти вихід із ситуації і «розгребти сміття».

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 1 =