У Хусті запрацював оновлений офіс сервісного центру Пенсійного фонду

Можливість оформити пенсію в інтернеті, зручна зона очікування та обслуговування. Ще донедавна хустський сервісний центр Пенсійного фонду працював у непристосованих приміщеннях, нині жтут обслуговують громадян у сучасних, комфортних умовах.

У Хусті запрацював оновлений офіс сервісного центру Пенсійного фонду. Відділи нового зразка побудовані за принципом прозорого офісу та оформлені в єдиному візуальному для всіх сервісних центрів стилі. Облаштовані зручні зони очікування, встановлено сучасне технічне обладнання та меблі.

Не забули і про людей з особливими потребами – встановлено звукові маячки «метроном», інформаційні покажчики шрифтом Брайля тощо. В залах ведеться відеоспостереження, що дозволяє керівництву відслідковувати весь робочий процес і оперативно реагувати на проблемні питання, що можуть виникати. В залі для відвідувачів встановлено телевізори, по яких демонструються відеоролики на пенсійну тематику.

Варто додати, в Хустському районі обслуговують понад 24 тисячі пенсіонерів, які проживають у 32 населених пунктах району. Загалом же на Хустщині проживає понад 127 тисяч осіб.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 4 =