Фахівці Пенсійного фонду двічі на місяць прийматимуть закарпатців на виїзді

На Закарпатті почали роботу віддалені робочі місця фахівців головного управління Пенсійного фонду. Відтепер жителі сіл, зокрема пенсіонери, мають змогу отримати консультації, роз’яснення та інші пенсійні послуги безпосередньо за місцем проживання. Віддалене робоче місце працює згідно з встановленим графіком роботи – два рази на тиждень. Днями прийом громадян відбувся у селах Велятино і Липча, що на Хустщині.

З 1 листопада цього року мешканці ще 14 населених пунктів Закарпаття мають можливість отримувати пенсійні послуги за місцем проживання – запрацювали віддалені робочі місця фахівців головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області. Днями прийом громадян відбувся у селах Велятино і Липча, що на Хустщині.

Прийом громадян на віддалених робочих місцях фахівці Фонду здійснюють відповідно до затверджених графіків – 2 рази на місяць. Тут надають основні пенсійні послуги: прийом документів на призначення і перерахунок пенсії, консультації щодо застосування законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення та інше.

У кабінеті створено комфортні умови для відвідувачів, обладнано робоче місце з вільним доступом і довідковий стіл, де розміщено інформаційні матеріали з питань діяльності Пенсійного фонду, спеціаліст управління забезпечений необхідним обладнанням та комп’ютерною технікою.

Начальник головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Анастасія Пентик також додає, такі кроки здійснено з метою покращення якості обслуговування громадян та забезпечення ефективного прийому, враховуючи потребу населення.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 4 =