На Хустщині завдяки співпраці депутатів різних рівнів втілили десятки проєктів

Успішна реалізація десятків проектів з модернізації інфраструктури району, розроблення нових планів, реформи освіти, медицини та покращення стану автодоріг Хустщини, – все це стало предметом системних зустрічей депутата Закарпатської обласної ради Мирослава Білецького та його колег – депутатів Хустської районної ради. Так, нещодавно у форматі круглого столу депутатський актив зустрівся в прес-центрі Хустської районної ради.

До речі, в рамках кампанії з модернізації освітніх установ Хустського району, яку започаткували Валерій Лунченко та Мирослав Білецький, тут було реалізовано багато проектів, саме у закладах освіти. Так у селі Бороняво комплексно реалізувались відразу декілька капітальних ремонтів: це і заміна покрівлі даху, утеплення приміщень, збудовані нові сучасні вбиральні та впорядковано комунікації. І все це системна поетапна робота, вважає Мирослав Білецький.

Дуже позитивно, що саме хороша взаємодія депутатів різних рівнів, наших земляків, втілюється в реальне покращення інфраструктури окремих населених пунктів. Як зауважив Мирослав Білецький, така тенденція буде обов’язково збережена в майбутньому і подібних успішних прикладів буде дедалі більше.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven + seven =