Унікальна церква в Сокирниці на Хустщині приваблює і паломників, і туристів

Збереження арітектурно-історичних пам’яток – це концепція збереження автентики та самобутності нашого народу, так вважає голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс, який разом з керівником Хустської районної ради Юрієм Іванчо з робочим візитом відвідав село Сокирниця. Що стало предметом візиту – у відео РТК «Хуст».

Збереження історико-культурної спадщини є принциповим завданням кожного покоління. Закарпаття, в цьому плані унікальний регіон, де сплелися воєдино багато культур, етносів та релігій. Саме тому в нашій області постійно діють проекти зі збереження архітектурних об’єктів. Наочно ознайомитись із однією з подібних памяток архітектури до села Сокирниця, що на Хустщині, приїхав голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс, який разов з керівником Хустської районної ради Юрієм Іванчо відвідали унікальну дерев’яну церкву. Така древня споруда є неабиякою цінністю не тільки для релігійної общини, але і для всього району: разом з паломниками сюди приїжджають сотні туристів.

За словами голови Закарпатської обласної ради Михайла Рівіса, для Закарпаття принциповим є збереження власної автентики, тому тенденція реконстрюювання подібних об’єктів повинна тривати.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 4 =