У Берегові відзначили свято молодого вина

Свято молодого вина відзначили у Берегові цими вихідними. У неділю, 24 листопада, в урочищі Чизай на околиці міста влаштували справжнє театралізоване дійство: парад і відкриття першої бочки, частування гостей молодим вином з урожаю-2019, смаколиками, різні конкурси, розваги, безкоштовні екскурсії у музеї винороба Чиза, концертна програма за участі гурту «Rock-H» і оркестру «Ватага». Відвідувачі кажуть, закарпатське – смакує найкраще!

Молоде вино прибуло! – з таким окликом продегустували перший сонячний напій з урожаю – 2019 гості свята Молодого вина в урочищі Чизай на околиці м. Берегово, бочки з яким доставили за давніми традиціями краю – возами у супроводі костюмованої ходи.

Парад і відкриття першої бочки, частування молодим вином, смаколиками, конкурси, розваги, безкоштовні екскурсії у музеї винороба Чиза, концертна програма – так весело і атмосферновідзанчили свято молодого вина на території одного з найпотужніших виноробних підприємств Закарпаття.

Скуштували молоде вино цьогорічного урожаю і народні депутати, які вірять у відродження і всіляко підтримують розвиток виноробства краю.

Лише спільними зусиллями закарпатців, виноробів і представників різних рівні влади бренд «Вино Закарпаття» буде розвиватися. Краяни вірять, що вже за кілька років наше вино буде на полицях магазинів не тільки України, а й Європи, адже всі передумови для цього є!

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 1 =