На Закарпатті планують створити «Дорогу вина та смаку»

На Закарпатті планують створити «Дорогу вина та смаку». Саме з цією метою у місті Берегово в ChateauChizay відбувся семінар з однойменною назвою за участі представників туристичної галузі, місцевої влади, академічної сфери та громадських організацій. Присутні на заході обговорили основні кроки на шляху до цієї мети.

В межах свята молодого вина в ChateauChizayу Берегові відбувся семінар «Дороги вина та смаку». Учасники засідання ділилися власним баченням розвитку туристичної галузі краю, говорили про основні кроки на шляху до цієї мети.

За словами учасників семінару, на Закарпатті є всі необхідні складові для втілення задуманого: локальні туристичні об’єкти з історичними особливостями; розвинена туристична інфраструктура, транспортна інфраструктура, яка надасть можливість вільного і швидкого доступу до туристичної локації.

Учасники семінару кажуть, завдяки «дорозі вина та смаку» регіональні виробники якісної продукції отримають законодавчо захищену назву продукту – відповідне географічне зазначення, а для споживача продукт з географічним зазначенням – це гарантія того, що він отримує високоякісний автентичний продукт.

Як підкреслили на заході, подібні маршрути вже давно існують в Європі а нещодавно його запустили і в одному з регіонів України.

Також, як було сказано на зібранні, існування такої дороги спрощує туристу відпочинок, адже в маршрутах враховано все: як доїхати, на чому дістатися, де оселитися, куди піти, де смачно поїсти і випити. Крім того, створення туристичної карти допоможе розвинути сільські території та пробудити інтерес до продуктів регіону.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 2 =