Літня ужгородка після лікарні не змогла повернутися до свого будинку

Захворіла, а після лікарні – свій двір не впізнала: сад вирубали, все розрито, комунікації відключені. Виявляється, земельна ділянка вже належить іншому власнику.

Така історія 78-річної Маргарити Сухиної з міста Ужгород. Жінка понад 30 років проживала на вулиці Гвардійській, 58. Проте зараз її прихистила донька у Новому Селі на Виноградівщині, бо у рідній домівці жити неможливо. Наразі старенька судиться, але, каже, надія на справедливість згасає.

Половина будинку №58 на вулиці Гвардійській в місті Ужгород належить Маргариті Сухиній. Минулого року влітку після двох інфарктів 78-річна жінка повернулася з лікарні і не впізнала свою домівку.
Пані Маргарита 30 років жила у цьому будинку. Після смерті чоловіка приватизувала половину, інша надійшла у власність його родичам.

Виявляється, земельну ділянку пані Маргарита не приватизувала. Каже, неодноразово зверталася в Ужгородську міську раду, аби скористатися правом на приватизацію землі під своїм будинком. Зверталася старенька у міську раду, аби перевірили законність забудови земельної ділянки у її дворі. Чиновники відреагували і обстежили вказану адресу комісійно.

Наразі припис виконано – всі роботи у дворі припинені. Проте, що стосується законності відчуження земельної ділянки не Маргариті Сухиній, а іншій особі – це питання до Феміди. А поки триває судова тяганина, жінку прихистила донька у Новому Селі на Виноградівщині, бо у своєму будинку старенька жити не може.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 1 =