Околиці Мукачева перетворилися на «льодовий палац»

Серед мукачівців продовжують лунати скарги на бездіяльність комунальників – через розчистку снігу. Якщо центральні вулиці більш-менш прибрані, то цього не скажеш про околиці міста або внутрішньоквартальні проїзди. За словами місцевих, техніку там не бачили.

Люди задаються питанням, чому комунальники до снігопадів виявилися не готовими? А вулиці міста у соціальних мережах вже жартома називають «Льодовим палацом» та ковзанкою.

Нагадаємо, згідно з інформацією, оприлюдненою на сайті «ProZorro», де оприлюднюються всі державні закупівлі, є й дані стосовно закупівлі послуг з прибирання снігу на 9 млн. 200 тис. гривень, але наразі торги відмінені.

У 2019-му році на Послуги з прибирання та підмітання вулиць з міського бюджету – тобто коштів платників податків планують витратити 18 мільйонів 71 тисячу гривень.

У містах, зокрема і Мукачеві, є прийняті владою правила благоустрою, де зокрема ідеться і про очищення міста від снігу, чи дотримуються їх – питання відкрите. Цікаво, як будуть забезпечувати належне утримання прилеглих населених пунктів, які збираються об’єднати в ОТГ із Мукачевом, якщо у місті – така ситуація. А за тим, наскільки якісно прибиратимуть вулиці міста протягом року на майже 19 мільйонів гривень – будемо слідкувати.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen + 18 =