Розмитнювати авто на єврономерах на Закарпатті стали активніше

Уже більше місяця новий порядок розмитнення автомобілів у дії. Набрала чинності відповідна постанова Кабміну. Вона доповнює зміни до податкового і митного кодексів, ухвалені Верховною Радою 25 листопада.

Надходження від розмитнення автомобілів на Закарпатській митниці склали вже не один десяток мільйонів гривень, а водії – активізувалися.

Новий порядок розмитнення автомобілів почав діяти. 25 листопада Верховна Рада ухвалила доповнення змін до податкового і митного кодексів. Із початку дії нового порядку водії активізувалися: кожен намагається встинути розмитнити своє авто за у належний термін.

З обліку машини в європейських країнах знімають по-різному. Кудись водій має їхати самостійно, відповідно – перетинати кордон, а десь зробити це можна дистанційно. Однак якщо автомобіль пробув в Україні довше дозволеного терміну, доведеться заплатити штраф. Значно більші штрафи, і вже не добровільні, чекають власників «євроблях» з літа 2019 року: аж до 170 тисяч гривень або конфіскації авто.

Поки що ж водіїв додатково не перевірятимуть, до того ж вони можуть скористатися пільгою – вдвічі меншим коефіцієнтом акцизного податку. Сума акцизного податку визначається за кількома показниками. Це, зокрема, вік машини та об’єм двигуна. Акциз для машин на дизельних двигунах буде більшим у півтора рази. Велику суму доведеться платити і за старі машини.

Потреба у митних брокерах виникла через новий порядок декларування: особисто подати документ зараз не можна, для цього необхідне спеціальне програмне забезпечення. Виключно електронну форму декларацій визначено і в новій урядовій постанові. До брокера, щоби уникнути затримок, варто приходити підготовленим.

Закарпатці ж по-різному реагують на такі зміни: хтось за, дехто проти, а комусь взагалі байдуже.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + eleven =