Турнір з міні-футболу «Кубок Святого Миколая» відбувся в Мукачеві

Дитячий сміх, тупіт, вигуки підтримки та удари м’ячем: у Мукачеві відбувся турнір з міні-футболу «Кубок Святого Миколая». Виборювали першість маленькі спортсмени із цілого Закарпаття. Не змогли оминути святкові змагання і журналісти «М-Студіо».

Вже другий рік поспіль у Мукачеві проходить дитячо-юнацький турнір по міні-футболу«Кубок Святого Миколая» з ініціативи християнської футбольної школи «Синай». Змагання не міські, а обласні: тут беруть участь команди з цілого Закарпаття.

Перед початком змагань дітки мали змогу добре розім’яти м’язи активними вправами та повеселитися разом з аніматорами. Опісля розпочався перший тур міні-футболу. Чимало батьків прийшли підтримати своїх дітей. Вони гадають: спорт з дитинства – запорука здорового способу життя в майбутньому.

А поза грою маленькі учасники поділилися з нами, чи були вони чемними цьогоріч та що ж їм поставив вдома у чобітки Чудотворець.

Варто зазначити, що ніхто з діток не був обділений подарунками. Святий Миколай приніс приємні сюрпризи всім маленьким футболістам: як переможцям, так і переможеним.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two + twenty =