Зміни та ризики на ринку праці обговорили ужгородські роботодавці за «круглим столом»

«Нові підходи у наданні послуг роботодавцям» – така тема об’єднала понад двадцять роботодавців за круглим столом, який організували 17 грудня в Ужгородському міському центрі зайнятості. Говорили про ситуацію на ринку праці міста, області й України, про співпрацю центру зайнятості з підприємцями міста, про вирішення проблеми кадрового голоду тощо. Крім того, цього ж дня на брифінгу з представниками Держпраці підбили підсумки проробленої за 11 місяців роботи, розповіли про запобігання нелегальній зайнятості та виробничому травматизму.

Ефективне обслуговування як роботодавців для забезпечення їх кваліфікованими кадрами, так і шукачів роботи з метою підбору достойної роботи із гідною зарплатою, які спільно працюватимуть на розвиток нашої країни – така основна ціль діяльності Ужгородського центру зайнятості.

Понад 2100 осіб – а це половина із зареєстрованих безробітних – працевлаштовано, що на майже 6% більше, ніж минулоріч. З аналізу позитивних тенденцій на ринку праці почали дискусію за круглим столом. 70% вакансій за 11 місяців цього року вдалося укомплектувати завдяки застосуванню нових форм роботи Ужгородського центру зайнятості.

Начальниця відділу УМЦЗ Олена Когут розповіла, що цього року буде запроваджена посада кар’єрного радника. Його основне завдення – профілювання безробітних, залучення до надання послуги соціального супроводу при працевлаштуванні за підходом «кейс-менеджмент», а також адресна допомога роботодавцям у вирішенні кадрових питань та укомплектування вакансій. З наступного року у центрі запрацює і консультант роботодавця. Наразі пілотний проєкт реалізовано у Дніпрі.

Також презентували присутнім досягнення сектору рекрутингу за поточний рік. Це теж одна з новацій у наданні послуг шукачам роботи та роботодавцям. Майже 500 роботодавців співпрацюють у цьому році з Ужгородським центром зайнятості.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five − 2 =