Суд зобов’язав найбільший готель Ужгорода припинити роботу

Закарпатський окружний адміністративний суд зупинив роботу готельно-туристичного комплексу «Інтурист-Закарпаття» задля безпеки здоров’я та життя його відвідувачів.

За повідомленням пресслужби суду, задоволений позов Управління ДСНС у Закарпатській області до ПАТ «Готельно-туристичний комплекс “Інтурист-Закарпаття». За рішенням суду, роботу установи повністю припинять шляхом опечатування входу та відключення від джерел енергоживлення до повного усунення порушень вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки.

Нагадаємо, на Закарпатті тривають позапланові перевірки об’єктів із масовим перебуванням людей щодо дотримання вимог пожежної безпеки. Працівники ДСНС вже перевірили 339 таких закладів і виявили 4808 порушень, встановлених законодавством вимог техногенної та пожежної безпеки. За результатами інспектування накладено 341 адміністративний протокол на посадових осіб за порушення вимог Правил пожежної безпеки. Також підготовлено 22 адміністративні позови до Закарпатського окружного адміністративного суду для прийняття рішення щодо застосування заходів реагування у вигляді повного або часткового зупинення роботи об’єкта.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen + sixteen =