В Ужгороді вп’яте відбувся форум «Закарпаття – бізнес в центрі Європи»

Інвестиційний форум «Закарпаття – бізнес в центрі Європи» вже п’ятий рік поспіль організують в Ужгороді. У культурно-історичному комплексі «Совине гніздо» учасники презентували інвестиціцний потенціал краю, обговорили проблеми і перспективи інвестиційного розвитку регіону. До діалогу долучилися понад сотні представників: дипломатичного корпусу іноземних держав, народні депутати, представники торгово-промислових палат, бізнесових кіл та керівники провідних підприємств краю, успішні жінки-підприємці, науковці та представники громадськості.

Щорічний інвестиційний форум «Закарпаття – бізнес в центрі Європи» – платформа для приваблення інвестицій в економіку краю та налагодженню ділових контактів для всіх зацікавлених. Цьогорічний захід – масштабна подія для краю. Тут презентували понад 120 інвестиційних ідей та проектів. Говорили і про проблеми залучення інвестицій та шляхи їх вирішення для Закарпаття.

Інвестиційний форум організовують Закарпатська обласна державна адміністрація та Закарпатська обласна рада вже п’ятий рік поспіль. Якщо на минулорічному форумі обговорювали лише тему виноробства, то цього року у рамках заходу виділили 6 панелей. Зокрема: програма оздоровлення економіки України, передумови створення кластеру аудіо-візуальних індустрій та кіновиробництво на Закарпатті, жіноче підприємництво, підтримка локальних виробників, інвестиції у екологію та інвестиційні паспорти ОТГ. Детальніше про це – у підсумковій програмі «7 днів».

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 − 5 =