На центральному кладовищі Мукачева вода розмиває могили

Цими днями до редакції «М-студіо» звернулася жителька Мукачева. Жінка в розпачі – могили на місцевому кладовищі зносить вода, тріщини вже такі, що невдовзі з ям визиратимуть кришки трун. Деталі моторошної справи з’ясовували наші журналісти.

Пані Тамара кілька місяців тому поховала сина. Жінка часто навідується на кладовище і нещодавно помітила, що після дощу деякі могили почали провалюватися. А пані Софія навідується на могилу чоловіка. Каже, що їй вже довелося заплатити за те, щоб гріб підсипали і відновили. Цю ділянку під поховання, зі слів жінок, виділили кілька місяців тому. Могил тут відносно небагато. Не всі люди навідуються сюди так часто як пані Тамара та Софія, а тому не помічають, що гроби рідних зносить вода. Чи можна вирішити цю проблему? Вони переконані, що так!

По коментар ми звернулися до представника комунального підприємства, у віданні якого знаходяться питання, пов’язані зі цвинтарем – завідувача контори похоронного обслуговування ММКП «РБУ» Вадима Турченка. Він каже, що зливові стоки на кладовищах не передбачені. Прибирання та догляд за могилами, зі слів чиновника, не входить в обов’язки їхнього комунального підприємства – вони стежать за станом цвинтара загалом.

За законом, місто і справді не має опікуватися могилами – за ними мають доглядати родичі. Додамо, що на центральному кладовищі близько 130 тисяч поховань.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen + 12 =