Молодь Мукачівщини познайомили з перспективними професіями

Цими днями у Верхньокоропецькій ЗОШ пройшов День кар’єри 2019. Захід мав на меті ознайомити молодь з професіями, які є перспективними та затребуваними на ринку праці. Школярі могли поспілкуватися з представниками того чи іншого фаху, дізнатися про особливості роботи, що в майбутньому посприяє їхньому вибору.

Почути від роботодавців про вакансії на провідних підприємствах району та держустановах мали змогу цими днями учні Мукачівщини. На базі Верхньокоропецької ЗОШ пройшов День кар’єри. Представники професійно-технічних навчальних закладів, заводів, фабрик, правоохоронних органів завітали, щоб розповісти про суть, особливості та переваги тих чи інших професій. В першу чергу зробили акцент на робітничих професіях, адже на них чи не найбільший попит.

Олесь – учень вищого професійного училища номер 3 прийшов розповісти про його навчальний заклад та про професії,які можна там здобути. Хоча для себе остаточно фах ще не обрав – точно знає, спеціальність регулювальника радіоелектронної апаратури йому знадобиться.

Справжній ажіотаж біля прикордонників – тут і військове спорядження, і зброя, а ще собака, навчений її шукати. Продемонстрували і сам процес пошуку.

Про переваги юриспруденції говорили представники Мукачівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Загалом кожен присутній на заході мав змогу дізнатися більше про професію, яка його цікавить. Можливо, саме після цього заходу деякі учні визначаться з майбутнім фахом, адже живе спілкування з представниками професії набагато важливіше теоретичного, формального збору інформації про майбутню роботу.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × three =