В Ужгороді на доброчинному аукціоні збирали кошти для допомоги керамістці Тетяні Літус

Доброчинний аукціон відбувся 13 грудня в одному з ресторанів в Ужгороді. Лотами стали картини закарпатських художників, які митці творили ще восени на міжнародному пленері «Кострино» на Великоберезнянщині, і не тільки. Виручені кошти підуть на придбання протезу ужгородці Тетяні Літус, якій діагностували лімфосаркому кістки лівого стегна.

Відома у краї керамістка Тетяна Літус потребує фінансової допомоги! 23-річній ужгородці нещодавно ампутували ліву ногу внаслідок страшної хвороби – лімфосаркоми кістки стегна. Заради доброї справи в Ужгороді організували доброчинний аукціон.

Від 40 до 100 тисяч євро – вартість сучасного протезу. Тетяна разом з чоловіком займається керамістикою і гончарством у своїй майстерні, аби назбирати гроші на протез. Проте для родини – це непідйомна сума. На щастя, світ не без добрих людей, які небайдужі до чужого горя.

Понад 20 картин – доробок міжнародного пленеру художників «Кострино», який відбувся восени на Великоберезнянщині, картини інших митців, які долучилися до благодійності, черговий шоколадний шедевр від Валентина Штефаньо тощо стали лотами доброчинного аукціону.

Благодійний аукціон організували відомі у Закарпатті меценати – народний депутат України Роберт Горват і громадський діяч та політик Володимир Чубірко.

Майже 170 тисяч гривень виручили на аукціоні, до якого долучилося сотня учасників. Гроші передали Тетяні Літус. А доброчинний захід організатори обіцяли зробити традиційним, адже ще багато закарпатців потребують допомоги.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 5 =