На благодійному балу в Хусті зібрали більше 100 тисяч гривень

«Для тебе зерня – для мене ціле життя» – саме під таким гаслом пройшов у Хусті благодійний вечір на підтримку онкохворих. Цього разу кошти збирали для молодої мами Яни Кут з Хуста, яка бореться з лімфомою Ходжкіна, для Василька Біроваша з Вишкова, що бореться з раком нирки, та для дев’ятирічної Анюти Цьоки із Сокирниці, яка вже чотири роки долає гострий лімфобластний лейкоз.

Цьогоріч до акції долучилися волонтери з усієї України. Хтось надіслав свої картини на аукціон, дехто тішив гостей грою на музичних інструментах, танцями чи співом, а хтось виготовляв речі для ярмарки, яку проводили у холі закладу. Придбавши м’які іграшки, різдвяний декор, подушки, чашки чи прикраси, можна було зробити свій внесок в одужання хворих.

Делегація волонтерів з Мукачева – одна з найпотужніших на заході. Кажуть, що просто не могли оминути бал.

Важливим етапом вечора став аукціон – всі присутні могли придбати картини, виручені кошти з яких спрямовували на лікування онкохворих Василя, Анюти та Яни. 93 тисячі 900 гривень, 300 доларів і 200 євро – саме таку суму вдалося зібрати на вечорі. Це не остання благодійна акція. Долучитися до благодійної ініціативи може кожен.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 − 7 =