Мукачівців навчали створювати і вести власний бізнес

Представники громадської школи бізнесу навчали мукачівців, як успішно вести власну справу. Вперше у нашому місті відбувся тренінг «Інтернатура бізнесу: збудуй свою власну справу». Аби почути поради провідних бізнес-коучів, на заході зібралося чимало містян.

Сьогодні бізнес ототожнюють здебільшого із торгівлею або наданням побутових послуг. Традиційні схеми вже давно застаріли й для того, щоб справа стала дійсно успішною, потрібно грамотно організувати роботу – стверджують провідні бізнес-коучі, які провели у Мукачеві вільні тренінги під назвою «Інтернатура бізнесу: збудуй свою власну справу».

На навчальних лекціях зібралося чимало охочих втілити інноваційні ідеї в реальність. За словами мукачівців, тренінг дуже корисний, адже тут навчають планувати, бачити реальну ціль та отримати практичний кейс реалізації саме свого бізнесу і все це абсолютно безкоштовно.

Учасники тренінгу розповідають, буквально за кілька годин лекції змогли дізнатися детальну інформацію про те, що потрібно робити день за днем, аби відкрити власний бізнес із нуля та довести його до вершин успіху.

Варто додати, підприємці-початківці нашого краю ще матимуть змогу дізнатися детально, як оформлювати ідеї у чіткі та продумані бізнес-плани та досягати успіху у веденні власної справи. 3, 4, 12 та 13 грудня у великому залі Мукачівської міської ради знову організують навчальні лекції. Взяти участь може кожен бажаючий. Вхід вільний.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine + fourteen =