На мукачівських СТО ажіотаж через перехід на зимову гуму

Цього року зима на Закарпатті розпочалася чітко за графіком, вже 2 грудня випав перший сніг. Завбачливі водії вже були готові до зимнього періоду, і перевзули свої автівки ще восени. Проте є і такі, які відкладали зміну шин до останнього, тому зараз на шиномонтажках у Мукачеві справжній ажіотаж.

Зима прийшла вчасно, а от деякі водії до неї не були готові. Хтось ще не перевзув автівку, а деякі водії і не збираються. Майстер шиномонтажу пан Іван розповів, чому важливо їздити на шинах відповідно до сезону.

«Укравтодор» вважає, що температура повітря повинна бути в середньому близько +7 градусів. За таких умов можна міняти гуму.

Зміна літньої гуми на зимову українським законодавством не регулюється. У відповідній постанові Кабінету Міністрів України № 1306 (31.4) йдеться тільки про те, що заборонено їздити на транспортних засобах з несправностями та невідповідністю певним умовам.

Керуються такими стандартами і в Україні. Тому більшість водіїв розуміють, чому важливо міняти шини, і зробили це завчасно. Важливо і знати, що будь-які шини мають термін зношуваності.

А щоб не перейматись щодо черг до шиномонтажних майстерень у час масового загального «перевзування», радимо завести другий комплект дисків для літньої гуми. Щоб переставляти колеса в зборі самостійно – так буде і вигідніше фінансово, і швидше за часом.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen − sixteen =