Виставку пам’яті Золтана Мички відкрили в Закарпатському художньому музеї

Життєвий шлях у полотнах! – творчу спадщину одного з найяскравіших художників України, представника закарпатської школи образотворчого мистецтва Золтана Мички презентували у Закарпатському художньому музеї імені Й. Бокшая в Ужгороді.

IN MEMORIA 1949-2017 – під такою назвою 28 листопада стартувала виставка пам’яті Золтана Мички. На урочистостях з нагоди її відкриття – яблуку ніде впасти. Рідні, друзі, знайомі, колеги по «цеху», учні і поціновувачі творчості митцязібралися, аби вшанувати пам’ять художника.

Графіка, модерн, сакральний живопис – 75 робіт у експозиції, які показують різного Золтана Мичку. Ініціювали першу виставку митця в Ужгороді його рідні, а допомогли в організації Закарпатська облдержадміністрація, художній музей імені Бокшая, долучилися також друзі та учні художника.

Гори і пленери – ось яким було життя Золтана Мички, каже його донька. Два-три дні вдома – і гайда у рідні Карпати, шукав старовинні будівлі, архітектуру, щоб потім відтворити їх у полотнах. Завжди працював з душею. Чимало учнів перейняли досвід художника.

Ознайомитися зі спадщиною митця можна буде до 15 грудня – стільки триватиме виставка пам’яті Золтана Мички.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 4 =