Свято молодого вина відзначили в Берегові

Свято молодого вина відзначили у Берегові минулої неділі, 24 листопада. В урочищі Чизай на околиці міста влаштували справжнє театралізоване дійство: парад і відкриття першої бочки, частування гостей молодим вином з урожаю-2019, смаколиками, різні конкурси, розваги, безкоштовні екскурсії у музеї винороба Чиза, концертна програма за участі гурту «Rock-H» і оркестру «Ватага». Відвідувачі кажуть, закарпатське смакує найкраще!

Бочки з молодим вином з урожаю-2019 у саме серце урочища Чизай доставили за давніми традиціями краю – возами у супроводі костюмованої ходи та під звуки барабанщиць-мажореток – так стартувало свято молодого вина на околиці міста Берегово. Відкоркували першу бочку урочисто!

Молоде вино прибуло! – з таким окликом продегустували перший сонячний напій цьогорічного урожаю спочатку фахівці підприємства, аби оцінити його якість. За традицією – символічно келихом вина окропили землю, де росте виноградна лоза.

Куштували молоде вино гості свята, які приїхали не тільки із Закарпаття, а й з різних куточків України.

Парад і відкриття першої бочки, частування молодим вином, смаколиками, конкурси, розваги, безкоштовні екскурсії у музеї винороба Чиза, концертна програма – так весело, колоритно і атмосферно відзначили свято молодого вина на території одного з найпотужніших виноробних підприємств краю. Не оминули знакову подію для області й народні депутати від Закарпаття. Народні обранці не тільки вірять у відродження традицій краю, а й всіляко підтримують розвиток виноробства.

Лише спільними зусиллями закарпатців, виноробів і представників різних рівні влади бренд «Вино Закарпаття» буде розвиватися. Краяни вірять, що вже за кілька років наше вино буде на полицях магазинів не тільки України, а й Європи, адже всі передумови для цього є!

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 2 =