Ужгородець, який 18 разів ставав донором, одержав за це гірський велосипед

Ужгородець Денис Наконечний став переможцем кампанії з донорства крові «Європа за тебе! Ти за життя! Будь донором!». Його обрали шляхом жеребкування серед сотні містян 26 вересня 2019 року. Чоловік вже 18 разів здавав кров, починаючи з 2004 року.

Гірський велосипед МТВ у подарунок отримав переможець акції, яка проходила протягом трьох днів – 18-20 вересня в Ужгороді.

Акція – міжнародна, організована у рамках святкування Днів Європи-2019 Сучавським Регіональним Бюро Транскордонного Співробітництва Спільної Операційної Програми «,Румунія – Україна» 2014-2020. У результаті понад тисяча жителів здали кров у 9 містах: 4 українських – Ужгород, Чернівці, Одеса та Івано-Франківськ, і 5 – в Румунії: Сучава, Ботошани, Бая-Маре, Сату-Маре і Тулча. А 9 переможців отримали такі ж байки.

Варто додати, потреба у поповненні запасів крові – постійна! І так необхідна для порятунку людських життів! То ж усіх охочих долучитися до високої місії донорства – чекають на станції переливання крові у будь-якому місті країни.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 − 2 =