Діти з Тячівщини завдяки європейському гранту побували в Словаччині

Пізнавальні екскурсії, спортивні змагання, воркшоп і цікаві розваги. Майже сотня дітлахів з Польщі, Чехії, Словаччини та України відвідали словацьке містечко Зуберец.Така подорож стала можливою завдяки виграному Європейському грантовому проекту «Співробітництво Krkonose – Tatry – Karpaty» в рамках Вишеградського фонду. Участь у проекті взяло і тячівське село Угля.

Не одна година в дорозі і ось вона – довгоочікувана зустріч. Майже сотня дітлахів з Польщі, Чехії, Словаччини та України приїхали до словацького містечка Зуберец. Прийняла гостей місцева загальноосвітня школа. Привітали під час урочистої зустрічі і наймолодшого партнера проекту – закарпатське село Угля.

Після урочистої частини дітей познайомили з планом заходів на найближчі дні та провели екскурсію школою. Наступний день розпочався зі спортивних заходів. Дівчата грали в баскетбол, а хлопці зустрілись на футбольному полі в товариських матчах.

Також для дітей підготували і творчо-інтелектуальні завдання. Після обіду на школярів чекав воркшоп. Учні повинні були підготувати цікаву презентацію свого регіону.

Хоч виконати завдання дітям і допомагали їх вчителі, саму презентацію школярі проводили вже самостійно. Окрім розповіді про свій регіон, його природні пам’ятки та визначні місця, учні продемонстрували також культуру та традиції своїх предків.

На завершення заходу – обмін подарунками та дискотека. А вже в наступні дні на дітей чекала не менш насичена програма: поїздка туристичиним паровозиком, екскурсія Оравським замком, подорож на вершини словацьких Татр та багато інших активних та пізнавальних заходів.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + sixteen =