Рейд на перевізників-порушників провели у Мукачеві

У Мукачеві працівники Укртрансбезпеки та поліції полювали на порушників. Перевіряли водіїв, які здійснюють рейсові та нерегулярні перевезення. Рейд організували в рамках тижня безпеки дорожнього руху.

У водія автобуса, що їхав з Праги до Івано-Франківська, поліцейські перевірили документи. Шофер переконує, автобус заступив на рейс легально. Забезпечені і всім необхідним для комфорту та безпеки пасажирів. Все в порядку, єдине порушення – водії не зупинилися на відпочинок і за це отримали штраф. Аналогічний штраф чекає і на шофера автобусу, який віз на футбольний матч дітей в Середнє з Ясіня.

Працівники Укртрансбезпеки розповідають: аналогічні рейди проводять систематично, адже нерідко нерегулярні чи рейсові маршрути здійснюють нелегальні водії, які не мають ліцензії. Автобус, який заступає в рейс протяжністю більше 50 км, має пройти техогляд, а шофер – передрейсовий медичний огляд. На жаль, нерідко перевізники нехтують цими правилами, а тим паче ті, які не мають ліцензії на перевезення. Пасажирам варто бути обачними, кажуть правоохоронці. Перевірити ж, має ліцензію перевізник чи ні, кажуть, може кожен.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen − 16 =