У Закарпаття новий партнер – угорська область Бач-Кішкун

Керівники обласної ради Закарпаття підписали чергову угоду про співпрацю з представниками Угорщини. Новим партнером області стала область Бач-Кішкун. Делегації двох країн зустрілися в Ужгороді, обговорили напрямки роботи.

У Закарпаття з’явилися нові партнери. Керівники краю за круглим столом зустрілися з представниками делегації області Бач-Кішкун з Угорщини.

Голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс зазначив: розвиток транскордонного співробітництва в роботі обласної ради має велике значення. Закарпаття межує з чотирма країнами ЄС, а досвід, яким можуть поділитися країни-сусідки, тільки допоможе в подальшому русі країни в Європу. Подякував очільник краю угорцям за підтримку Закарпаття в складних ситуаціях.

В свою чергу заступник голови облради Йосип Борто зазначив: на Закарпатті проживає представники понад 90 різних національностей. З них найбільше угорців. Розказав про ті напрямки, в яких регіони можуть працювати, а угорські партнери розповіли про свої здобутки у цих напрямках.

Обговорили партнери перспективи двосторонньої співпраці. Домовленості офіційно затвердили підписанням угоди про співпрацю.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × one =