Молодій мукачівці необхідна допомога для обстеження у Німеччині

До редакції «М-Студіо» звернулася жителька Мукачева, яка більше 10 років бореться з важкою недугою – епілепсією. Ще в шкільні роки необережний вчинок однокласників поділив життя молодої закарпатки на до та після. Дівчина пройшла сотні обстежень та, можна сказати, оселилася в лікарні. І от з’явився шанс на нормальне життя, однак для цього потрібні гроші, яких у родини немає.

Звичайне падіння в шкільні роки перетворило життя цієї молодої дівчини у справжнє пекло. Сьогодні Катерині 21, і більше десяти років вона змушена боротися зі страшним діагнозом – епілепсія. Ще дитиною її штовхнули однокласники, дівчинка упала, ударилася потилицею й одразу звернулася до шкільної медсестри. Та дала дитині заспокійливе і відправила додому. Вже за три дні відбувся перший напад епілепсії.

З того часу Катерині довелося пережити сотні нападів. Дівчина розповідає: інколи це відбувається й по декілька разів на день. З роками ситуація тільки погіршується.

Мама дівчини розповідає, за десять років лікування змінили десятки лікарів, пройшли сотні обстежень й витратили не одну тисячу доларів. Та все марно, точної причини, що саме провокує напади у дівчини та як необхідно лікувати хворобу, й досі встановити не вдалося. Аби зрушити ситуацію з мертвої точки, звернулися у провідну клініку Німеччини, там пообіцяли допомогти й запросили на обстеження.

Пані Інга додає, обстеження у клініці коштує десять тисяч євро – це непідйомна для родини сума. В сім’ї працює лише чоловік, адже, окрім хворої епілепсією донечки, виховують ще й десятирічного сина з важкою вродженою вадою. Саме тому просять всіх небайдужих допомогти хворій Катерині одужати й нарешті за стільки років почати повноцінно жити без страху, що черговий напад епілепсії може стати фатальним.

Реквізити:
Отримувач: Куца Катерина Володимирівна
Банк отримувача: «Приват Банк»
Номер рахунку: 4149 6293 9009 2476

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × three =