В Іршаві чекають аудиту райлікарні, щоб зберегти її як багатофункціональну

Страйки, мітинги і обурення жителів Іршавщини: питання закриття районної лікарні в останні тижні було на вустах усієї області. Занепокоєння громади виникло через перспективний план госпітального округу по Закарпатській області, що був представлений 27 листопада на нараді з представниками департаменту охорони здоров’я.

У перспективному плані Іршавська районна лікарня не була визначена як багатофункціональна, тобто була загроза переведення закладу в лікарню планового типу, а звідси – звуження надання медичних послуг і великі проблеми. За прогнозами розробників плану, жителі району за необхідності можуть дістатися до 40-60 хвилин до лікарень інших районів – Мукачівського або Виноградівс ького.

Керівництво району зазначає, що у відділеннях лікарні за останній час провели багато ремонтів, закупили обладнання, а в сучасний пологовий приїжджають народжувати не лише з цілого району, а й із області.

Після кількох зустрічей із представниками ОДА та департаменту охорони здоров’я іршавська влада вважає: порозумілися. Тож очікує аудиту і сподівається на позитивний висновок щодо болючого питання зміни типу районної лікарні.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + nineteen =