Суд в Ужгороді розглянув одразу дві апеляційні скарги у справах наркоторговців

Одразу дві апеляційні скарги прокуроратури по справах наркоторговців розглянули в Закарпатському апеляційному суді. Перша – стостовно ухвали Ужгородського міськрайонного суду про застосування запобіжного заходу щодо Ярослава Федаска, одного з 9 наркоторговців, затриманих кілька тижнів тому під час масштабних обшуків. Друга – теж пов’язана із оскарженням запобіжного заходу одного з 4 наркодилерів, якого затримали в місті Хуст улітку під час продажу наркотичних речовин. Нагадаємо, соціальне обурення викликали рішення суддів, згідно з якими один за одним відпустили підозрюваних під мізерні застави – від 94 до 116 тисяч гривень.

Розгляд апеляційної скарги прокурора у резонансній справі Ярослава Федаска, – одного з дев’яти наркодилерів, затриманих під час спецоперації 17 вересня, – перенесли на 3 жовтня. Причина – підозрюваного не доставили до зали суду.

Тримання під вартою з можливістю виходу під заставу у 144 тисячі гривень – такий запобіжний захід обрали для ужгородця Ярослава Федаска судді Ужгородського міськрайонного суду. Після соціального обурення справа стала резонансною і прокуратура оскаржила рішення суду першої інстанції, вимагаючи заставу у розмірі мільйон гривень. Принаймні, спробувала ,але поки безрезультатно.

 А от друга справа була більш резульатативою. Хоч підозрюваний у наркоторгівлі у місті Хуст Євген Каменьков теж не з’явився у залу суду, проте апеляцію його захисника про зміну запобіжного заходу з тримання під вартою на домашній арешт з використанням електронного засобу розглянули.

Нагадаємо, затримали Євгена Каменькова на гарячому ще в червні в місті Хуст, коли чоловік збував наркотики. Слідчі встановили, що чоловік діяв ускладі злочинної групи – а це ще 3 чоловіки. Минулого вівторка, 24 вересня, у суді першої інстанції наркотогровцюобрали міру запобіжного заходу.

За результатами резонансних справ закарпатських наркодилерів будемо стежити. Вже завтра, 1 жовтня, розглядатимуть апеліції ще по двом підозрюваним у наркоторгівлі.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 5 =