Священики і лікарі в Ужгороді висловилися проти абортів

Про «Гріх аборту і право на життя ненароджених дітей» говорили у суботу представники духовенства. Кажуть, зібрались, щоб висвітлити та фахово обговорити проблеми сьогодення щодо свідомого і штучного переривання вагітності та його згубних наслідків для душі, здоров’я людини, так і сім’ї в цілому.

Гріх аборту і право на життя ненароджених дітей – на таку тему днями говорили представники духовенства та медики. Нерідко жінки на Закарпатті зважуються на страшний крок – переривання вагітності. Часто не усвідомлюючи ризики здоров’ю жінки. Темою абортів занепокоєні і представники духовенства. Митрополит Мукачівський і Ужгородський Феодор прирівнює переривання вагітності з вбивством.

Основна мета семінару – збереження життя ненароджених дітей, за результами планують виготовити інформаційні брошури для майбутніх мам.

А бути мамою – велике щастя, вагітність один з найкращих станів жінки, розповідає пані Тетяна. Лікар-гінеколог неодноразово допомогла з’явитися на світ новому життю, а сама вже третє готується стати мамою. Лікарі ж кажуть, аборт не позбавляє жінку вагітності, а робить її матір’ю мертвої дитини.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine − 2 =