Підприємці із Солотвина на Тячівщині нарікають на складнощі із землею

Земельні питання – проблема, якою стурбовані підприємці селища Солотвино, що у Тячівському районі. До редакції «М-Студіо» звернувся пан Василь Влад, який вже у судових залах відстоює право власності на землі, які колись рішенням сесії отримав під забудову автостоянки.

Нашим журналістам чоловік розповів, що такі випадки у цьому селищі непоодинокі. Інші підприємці також поділилися своїми історіями.

На цій території ще 1996 року була затоплена місцевість. Глибина води подекуди сягала двох метрів. Проте підприємці висловили бажання на цій ділянці створити автостоянку.

Тоді власники землі почали дізнаватись, хто ж претендує на цю землю. Коли зрозуміли, що ім’я конкурента їм не скажуть, звернулись до адвоката.

Пан Василь підозрює, що отримані документи складені невірно, а можливо, навіть із порушенням законодавства. Справа вже дійшла до суду, і рішенням Тячівського районного суду землю залишили за Василем Владом.
За словами підприємців, такі випадки у Солотвині не рідкість. Прокоментував ситуацію і селищний голова.

Ще кілька років тому підприємцям наголосили, що отримати кадастрові номери необхідно. Наразі ж представники місцевого самоврядування закликають «земельників» до спільної роботи.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × five =