Вже в березні субсидії виплачуватимуть готівкою

Виплата субсидій готівкою стартувала з 1 березня. Пенсіонери отримають зекономлені на комуналці кошти разом з пенсією, решті громадян видадуть їх в Ощадбанку.

Нагадаємо, Уряд затвердив нові правила виплати субсидій. Власне, за останній рік це третє рішення про зміну роботи субсидійної системи. Так, з 1 січня 2019 року стартувала монетизація – виплата субсидій у грошовій формі. Тому в одержувачів цього виду пільги вкотре виникає чимало запитань, найперше – як працюватиме монетизація взагалі?

Пані Ганна – хустянка, оформляє документи на отримання субсидії у місцевому управлінні соцзахисту населення. Про урядові нововведення дізнається від соціальних працівників. Вважає, що при розрахунку за комуналку ця державна підтримка вкрай необхідна людям і їй зокрема.

Субсидія таки найпопулярніша пільга серед населення за останні роки. Однак щоразу з’являються нові умови отримання субсидії, які скорочують кількість її одержувачів, розповіла начальник управління соціального захисту населення виконкому Хустської міської ради Марина Елек.

Заробітчан у закарпатських сім’ях вистачає. Робота та тривале перебування за кордом стали ще однією вагомою складовою у скороченні субсидіантів.
Нові правила виплати субсидій вже в дії. Стартувала монетизація – так звана виплата субсидій у грошовій формі з початку року. Реальні ж виплати субсидіанти отримають з приходом весни. Таке рішення прийняв Кабмін на початку лютого.

Пенсіонери зекономлені у лютому на комуналці кошти одержать разом з пенсією вже в березні, або в Ощадному банку, або через Укрпошту, решті громадян видадуть їх в Ощадкасах. Саме пенсіонери складуть близько 70% усіх отримувачів готівки для відшкодування витрат на оплату комунальних послуг. Другий етап відбудеться у травні. Як пройде в країні процес монетизації, покаже тільки час. А поки все тільки у процесі впровадження.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen − 15 =