Закарпатський підприємець звернувся до Володимира Зеленського: просить захисту

Відеозвернення до президента від закарпатського підприємця. Директор товариства «Євро Континент» Роман Гнатик звернувся до Володимира Зеленського з проханням захистити бізнес.

Минулого тижня до бізнесмена додому та на підприємство завітали люди зі зброєю, вилучили комп’ютери, документацію, печатки та гроші із сейфу. Виявилося, це працівники управління Державної фіскальної служби в Сумській області. Керівник товариства стверджує, приводів для візиту гостей та ще й з іншої області України нема. Тому й звернувся до Президента за захистом. А також написав скарги до прокуратури Закарпатської області та голови Закарпатської ОДА, щоб проінформувати місцеві органи про свавілля, яке дозволяють собі приїжджі фіскали по відношенню до одного з найбільших платників податків області.

14 серпня близько 11-ої дня на підприємство «Євро Континент», що неподалік Ужгорода, увірвалися три десятки кремезних чоловіків у формі та зі зброєю, розповідають працівники фірми. На руках – рішення суду міста Суми про обшук. Підстава – кримінальне провадження від січня 2018 року, фігурантом якого товариство не є і ніколи не було, запевняють власники підприємства. Сумські слідчі інкримінують закарпатській фірмі несплату належних митних платежів.

На робоче місце не змогли потрапити й брокери. Досі автотранспорт, який мали оформити ще п’ять днів тому, простоює. Фірма несе матеріальні та іміджеві втрати.

Товариство «Євро Континент», створене в 2011 році, надає митно-брокерські, експедиційні та логістичні послуги. Коли почали обшук, директор підприємства Роман Гнатик саме був у відрядженні за кордоном. То ж терміново повернувся в Україну і побачив розбиті кабінети офісу та складського приміщення. Як речові докази «гості із Сум» забрали з собою і готівку із сейфа.

А вже 19 серпня Роман Гнатик звернувся до президента Володимира Зеленського за допомогою. Бо не розуміє, як державні органи дозволяють собі неправомірні дії щодо платників податків. Тільки за 7 місяців цього року «Євро Континент» сплатив 17 мільйонів гривень податків, а за останні чотири роки – понад 90 мільйонів.

Письмові скарги бізнесмен направив і до обласного прокурора та голови Закарпатської держадміністрації, з якими вже мав особисту зустріч щодо свавілля фіскалів. У «Євро Континенті» кажуть: захищатимуть свою справу до кінця. І просять нове керівництво державної митної та фіскальної служб дати оцінку діям своїх підлеглих та припинити розправи з бізнесом.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen + 14 =