На Тячівщині силами любителів розвивають мотоспорт «Hard Enduro»

Мотоспорт «Hard Enduro» досить розвинений в Україні. Їзда по бездоріжжю знайшла чимало прихильників цього виду спорту і відкрила не менше талантів. Одним з таких є і Юрій Хромей із села Терново.

Юрій каже: багато часу проводить у своїй майстерні. Тут лагодить автомобілі та вважає це заняття основним видом своєї діяльності. Те, що вагому частину його життя займають і мотоцикли, можна помітити, звернувши увагу на чисельні грамоти та нагороди. Юрій – мотоцикліст «Hard Enduro».

Наразі за очками Юрій Хромей займає друге місце в Україні. Каже, найбільше пишається своєю нагородою, де отримав статус чемпіона України. Недалеко від дому за допомогою однодумців-мотоциклістів Юрій обладнав місце для тренувань. Також тренується спортсмен і на трасах, створених самою природою.

Хлопець каже, що цей вид спорту саме для таких трас. «Enduro»в перекладі з латинської означає – витримати, витерпіти. Це їзда по бездоріжжю і на спеціалізованих спортивних трасах, начинених колодами, валунами і іншими перешкодами, в залежності від складності змагань.

Ті, хто спостерігає за спортивною діяльністю хлопця, тренери інших спортсменів називають Юрія самородком. А от хлопець вважає себе любителем, навіть не зважаючи на досягнення. Радіє, що хобі приносить йому задоволення та перемоги, а не травми.

Готується стати відомим мотоциклістом і 14-річний Петро. Каже, поки не має власний мотоцикл, та розуміє – починати тренування варто вже.

Поки на Петра чекають роки тренувань, Юрій готується до чергових важливих змагань. Вже 23 серпня Юрій Хромей буде підкорювати нові траси та представляти наш край на змаганнях.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 + seventeen =