Ромських дітей у Мукачеві тренує чемпіон України з боксу

В Мукачеві діє унікальний спортивний клуб. Тут чемпіон України з боксу Йосип Фека вже довгий час успішно тренує ромську молодь, з кожним роком досягаючи неабияких результатів. Допомагає йому в цьому директор та засновник боксерського клубу Карл Горват.

П’ять років тому за підтримки Федерації Боксу Закарпаття в ромському мікрорайоні Мукачева з’явився боксерський клуб, який активно працює і понині. Карл Горват, засновник клубу, активно працює для підтримки ромської молоді – каже, це все для того, щоб ромські діти мали можливість розвиватись, а не нищити своє майбутнє.

Діти охоче відвідують заняття. Проводяться загальні вправи для укріплення тіла, тренувальний комплекс для боксерів, і спаринги на ринзі. Навчає дітей майстер спорту з боксу Йосип Фека. Йосип розповів, що зал для тренувань створив його батько, який вирішив допомогти одразу ж, як тільки дізнався про мрію сина.

Розвивати клуб і підтримувати молодих чемпіонів намагаються лише з добровільних внесків. Шукають інвесторів, як з нашого краю, так і за кордоном. Карл Горват вже тричі їздив з дітьми на змагання в Америку, щоб там знайти спонсора. Навіть почав вивчати англійську заради цього.

Нині ж планують розширятися, бо для всіх дітей, що виявили бажання тренуватись, місць вже не вистачає. І хоча фінансування поки що не дозволяє переїхати в нове приміщення, та є можливість знайти інвесторів на регіональному турніру з боксу, що незабаром відбудеться в Мукачівському спортклубі «Рукавичка». Тим часом активно займаються і юні боксери, плануючи зайняти там перші місця.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + twenty =