Жителі мукачівської вулиці Небесної Сотні нарікають на її ремонт

Жителі Мукачева незадоволені тим, як ремонтують їх вулиці. Яскравим прикладом цього є роботи на вулиці Небесної Сотні.

Жителі міста жадають фінансового звіту за виконані роботи! А от мешканці вул. Небесної Сотні, м’яко кажучи, в шоковому стані від європейських стандартів, за якими мали б зробити ремонт на їх вулиці.

Наприкінці червня в інтернеті з’явилося повідомлення, авторами якого є обурені жителі вулиці Небесної сотні, що в Мукачеві: «Накінець-то вулиця Небесної Сотні за 100 років в стані завершення. Велике спасибі мерії м. Мукачева! Всі мешканці вул. Небесної Сотні в шоковому стані від європейських стандартів».

Подивитись, що ж з цією вулицею не так, вирішила і наша знімальна група, заразом і порахувати, яких грошових витрат реально потребує її капітальний ремонт. Адже практика показує, що в Мукачеві на яких би об’єктах не йшли ремонтні роботи, без сліду зникають і немалі суми коштів.

Згідно з документами, які редакція «М-Студіо» отримала на запит про капітальні ремонти вулиць міста, то тут його мали зробити ще в 2018 році. Не на камеру прораб бригади, яка наразі веде ремонт на вулиці Небесної сотні, розповів, що довжина вулиці – приблизно 500 метрів, ширина орієнтовно 4 з половиною.

Робіт по капітальному ремонту вулиці зроблено вже відсотків на 80, а залишкових коштів ще більше мільйона. Виходить, що 30- 40 метрів дороги, які ще залишилось зробити, коштують саме стільки. І що вона буде дуже якісно зроблена, а претензій у жителів вулиці не має бути. Бо поки люди не в захваті від ремонту.

Те, що ливневок навіть не було у планах, не на камеру знову ж таки підтвердив нам прораб бригади. Він же розповів, що для ремонту використовували не митий щебінь, а щебеневу суміш. Бітум, стверджував, має 5 см. Перевірити це можуть тільки спеціалісти, так само – і чи є під ним подушка, яку кладуть для довшого терміну експлуатації дороги. Та ззовні цей слой асфальту виглядає не дуже переконливо.

Можливо, це і є стратегія мукачівських чиновників – довести людей до відчаю, аби вони неякісний ремонт сприймали як належне.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine − three =