Роберт Горват і Віктор Щадей запропонували об’єднання заради Ужгорода і Закарпаття

Об’єднатися заради Ужгорода і Закарпаття – запропонували народний депутат України Роберт Горват і депутат Ужгородської міської ради Віктор Щадей під час зустрічі з керівниками ОСББ обласного центру.

Напередодні парламентар разом із однодумцями зустрілися з головами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, щоб окреслити майбутню співпрацю та допомогти створити ужгородське лобі.

Війна, державний борг на десятки мільярдів доларів, бюджет проїдання, загроза дефолту – така реальність п’ять років тому вела країну в прірву. Так народний депутат Роберт Горват пригадує перші дні роботи у Верховній Раді восьмого скликання. Ситуація була настільки складною, що доводилося в прямому сенсі зшивати країну, у першу чергу фінансово.

Система фінансування областей – окрема стаття видатків. Присутнім на зустрічі головам ОСББ Роберт Горват пояснив, чому важливо мати в парламенті закарпатських представників і чому об’єднання вкрай важливе в роботі.

Окрема тема для розмови – Ужгород. Гроші, які вдалося залучити в міські проекти, а це близько 50 мільйонів гривень, міська влада використовує неефективно, каже Роберт Горват.

На зустрічі із головами ОСББ Ужгорода домовилися про співпрацю. Алгоритм роботи запропонував Віктор Щадей.

Цьогоріч, прогнозують політологи та аналітики, Україну можуть чекати ще одні вибори – до органів місцевого самоврядування. І тут також потрібне об’єднання. На минулих виборах мера Ужгорода саме роз’єднання демократичних сил зіграло злий жарт із містом, нагадав Віктор Щадей.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + eight =