У Рахові розпочали реконструкцію мереж водопостачання та каналізування на вулиці Шевченка

Днями Рахівською міською радою розпочалася реалізація надважливого та довгоочікуваного для міста проекту – реконструкція мереж водопостачання та каналізування по вулиці Шевченка.

Проведення цих дороговатрісних робіт стало реальністю завдяки тому, що за підтримки народного депутата України Василя Петьовки міськрада отримала фінансування з Державного фонду регіонального розвитку на реалізацію даного проекту.

Існуючий централізований водопровід по вул. Шевченка від колодязя біля будинку №42 до відповідного колодязя біля будинку 130 знаходиться а аварійному стані і морально застарів, адже ці мережі були введені в експлуатацію ще в 1970х роках, а вулична мережа господарсько-побутової каналізації по цій вулиці, яка є в Рахові однією з центральних, відсутня взагалі. Тому в рамках проекту заплановано наступні роботи: реконструкція ділянки міської централізованої водопровідної мережі, закільцювання проектного водопроводу з існуючим, будівництво вуличного каналізаційного колектора самопливної господарсько-побутової каналізації, відновлення щебеневого покриття.

Реалізація згаданих заходів дасть змогу забезпечити спорудження каналізаційної мережі для частини міста, де досі використовують септики, а реконструкція водогону допоможе підняти тиск в мережі та уникнути проривів, втрат води та підвищити енергоефективність, інформує прес-служба Рахівської міськради.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × five =