Директорку воловецької школи прокуратура обвинувачує в загибелі школяра під час паводку

Директорку школи з Воловця прокуратура обвинувачує в неналежному виконанні обов’язків, що призвели до смерті неповнолітнього хлопчика. Йдеться про випадок, що стався під час паводку 23 травня цього року, коли загинув 11-річний хлопчик.

Нагадаємо, нещасний випадок трапився у Воловці під час шкільної перерви. Між п’ятим і шостим уроками школяр пішов подивитися на річку Вича, в якій піднялася вода, послизнувся і впав у воду. Його віднесла течія, тіло дитини знайшли наступного дня за три кілометри нижче за течією.

Воловецьким відділом Мукачівської місцевої прокуратури затверджено і скеровано до суду обвинувальний акт стосовно директора однієї з місцевих шкіл у неналежному виконанні професійних обов’язків щодо охорони життя та здоров’я неповнолітніх внаслідок недбалого або несумлінного ставлення до них, якщо вони спричинили смерть неповнолітнього (ч. 2 ст. 137 КК України). Такі дії караються обмеженням волі на строк до чотирьох років або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

У ході досудового розслідування зібрано докази того, що директор школи усупереч своїм посадовим обов’язкам не забезпечила створення належного режиму безпеки у навчальному закладі, повідомив начальник Воловецького відділу Мукачівської місцевої прокуратури Михайло Галай. Досудове розслідування здійснювали слідчі Воловецького ВП ГУНП в Закарпатській області. Воловецький відділ Мукачівської місцевої прокуратури забезпечив процесуальний контроль за ходом слідства.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + thirteen =