Мукачівське подружжя дає притулок тваринам, що потрапили у халепу

Допомогти тварині, при потребі соціалізувати та знайти для неї люблячих господарів – програма-максимум для працівників «Центру контролю за тваринами» у Мукачеві. Подружжя Юрій та Єрміла Кость вже багато років працюють з бездомними тваринами та переконані: допомагати чотирилапим – наш людський обов’язок.

Цей пес потрапив у притулок у важкому останні. Тварина захворіла на чуму та майже не мала шансів вижити, знаходячись на вулиці. Побороти недугу собаці допомогти Юрій та Єрміла Кость з «Центру контролю за тваринами». Вже тривалий час подружжя дає притулок тим тваринам, які потрапляють в халепу.

Роботи у подружжя вистачає. Свій «Центр контролю за тваринами» називають пунктом тимчасової перетримки, адже їхня мета – забравши тварину з вулиці, допомоги, соціалізувати та знайти для неї домівку та люблячу родину.

Серед тих, хто зазвичай вільно пересувається по території притулку – це Джекі. Цей схожий на лева пес через те, що вже немолодий і з досить норовливим характером, скоріше за все, залишиться жити у притулку, на відміну від активної Нори. Через життєві обставини господарі змушені були віддати собаку. Та, як кажуть у притулку, після декількох щеплень ця хаскі обов’язково знайде нову домівку. Працівники центру переконані, кожна з цих тварин заслуговує на дбайливе ставлення та люблячого господаря.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 + fifteen =