Екологічні проблеми Закарпаття обговорили за круглим столом

Актуальні екологічні проблеми обговорили за круглим столом в Ужгородській районній раді. Питанням сміття: сортування, стихійних звалищ, переробки, якості питної води та шкоди довкіллю від спалювання рослинност іприсвятили доповіді студенти-екологи УжНУ.

До обговоренння долучилися викладачі закладу вищої освіти, представники органів самоврядування, асоціації «Закарпаття – за чисте довкілля», БУВР річки Тиса, департаменту екології Закарпатської ОДА. Запрошений на захід народний депутат Роберт Горват розповів, що вже вдалося зробити для вирішення екологічних проблем на рівні держави, а що – у планах.

Стихійні сміттєзвалища, відсутність достатньої кількості полігонів твердих побутових відходів, сортувальних та переробних заводів у Закарпатті, невміння та небажання сортування непотребу – сміттєві питання підняли у одній з доповідей за круглим столом, присвяченому актуальним екологічним проблемам.

Підняли студенти-екологи проблему очистки та якості питної води, як із загальної мережі, так і з колодязів дворогосподарств. Обговорили за круглим столом і актуальну проблему сьогодення – спалювання рослинності у ракурсі шкоди довкіллю та здоров’ю людей.

З метою продовження співпраці у напрямку вивчення і вирішенняекологічних проблем організатори заходу – асоціація «Закарпаття – за чисте довкілля» та кафедра екології та охорони навколишнього середовища УжНУ підписали меморандум.

Запрошений на захід народний депутат Роберт Горватзі свого боку розповів, що вже вдалося зробити для вирішення екологічних проблем на рівні держави, а що – у планах.

Екологічне навчання має починатися з дитинства і тривати все життя, аби люди виховували у себе екосвідомість – такого висновку дійшли учасники круглого столу.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seven − 6 =