Ужгородці збирають підписи проти підвищення ціни проїзду в маршрутках

В Ужгороді вже другий день збирають підписи людей, які проти підвищення цін на перевезення в громадському транспорті. А ціна на квиток здорожчала відсьогодні. Замість 5 гривень дорослі платитимуть 7, а діти замість 3 – 5. Ужгородці обурені: кажуть, ціна не відповідає якості.

Такі ж старі, обшарпані автобуси. Замість кондиціонерів – вікна. А зігрітися можна тут в час пік, коли транспорт битком набитий. Однак відтепер проїзд у таких умовах здорожчав на 2 гривні.

Ціну на проїзд піднімали буквально рік тому. Містяни обурені і тим, що на 2 гривні більше платити доводиться і дітям. Тобто квиток для них у шкільний період вартуватиме 5 грн. Ужгородці переконані – ціна невиправдана. Містяни вирішили написати скаргу в міську раду з проханням переглянути рішення.

Тим часом міський голова Богдан Андріїв каже: перевізники зверталися з проханням збільшити ціни ще рік тому. І просили підняти вартість на 3, а то і на 4 грн. А ще попереджає: зросте ціна і в Мукачеві.

Основна причина здорожчання – підняття цін на паливо, і звичайно, некомпенсація коштів за проїзд пільговиків. Повертати ці кошти має міська рада. Однак в бюджеті із потрібних 30 млн знайшли тільки 10. Жителі ж сподіваються, що в мерії зроблять бодай безкоштовний проїзд для дітей.

Звернення з зібраними 900 підписами зареєстрували в міській раді. А чи буде результат – покаже час. Тим часом жителям довіедеться платити більше.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 − ten =