Родині молодого закарпатця, який потрапив в аварію в Чехії, потрібна допомога

В моменти, коли нема надії на свої сили, залишається лише очікувати допомоги зі сторони. Ось і у жительки міста Виноградів Наталії Шнайдер син потрапив в автомобільну катастрофу зі страшними для нього наслідками, а зібрати стільки грошей для лікування самостійно у сім’ї немає ніякої можливості.

Наслідки страшної аварії в Чехії, коли поїзд зіштовхнувся з мікроавтобусом, і дотепер викликають сльози в сім’ї Шнайдерів. Мати розповідає, що чекали приїзд сина ще в четвер, та лише після вихідних їм зателефонував родич з Чехії і передав страшну звістку – син попав в лікарню.

Зараз його стан не кращий. Пошкоджена голова, зламані ключиця, рука та ребра, і навіть майбутню працездатність почок та печінки врачі не обіцяють. І хоча, як зауважує лікар, після наданої першої допомоги здоров’я не погіршується, та і на покращення ситуація поки курс не бере.

Точну вартість лікування з`ясувати не вдалося. Лише за вже надані послуги екстреної медичної допомоги виставили рахунок в 12 тисяч доларів. І транспортування сина додому в правильних умовах коштує близько 6 тисяч. Мати каже – без допомоги вона ніяк не впорається.

До допомоги долучився і благодійний фонд, будуть збирати пожертви в спеціальні скриньки. Кажуть, іноді вдається зібрати до 300 тисяч. Не залишились осторонь знайомі та близькі, та цього не вистачить. Наталя просить допомоги. Хто скільки може – відправляти на її рахунок.

КАРТКА ПРИВАТБАНКУ 5168 7426 0033 1114 (Отримувач Шнайдер Наталя)
НОМЕР ТЕЛЕФОНУ МАТЕРІ: +380661420713

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 − 8 =