Спартакіаду за участі священників влаштували на Мукачівщині

«Мама, тато, я – спортивна сім’я». Саме під таким гаслом відбулася спартакіада, приурочена до Дня Успіння пресвятої Богородиці за участі духовенства Мукачівської єпархії Української православної церкви. Спортивний захід організували у с. Іванівці, що на Мукачівщині.

В здоровому тілі — здоровий дух. Цю істину підтвердили й священики. У с. Іванівці, що на Мукачівщині відбулася спартакіада за участі духовенства Мукачівської єпархії української православної церкви. Подібний захід провели вперше, приурочивши до релігійного свята Успіння пресвятої Богородиці.

Участь у спортивному дійстві взяли священики з власними дружинами та дітьми. Змагалися у міні-футболі, настільному тенісі, перетягуванні канату та арм-реслінгу. Представники духовенства кажуть, кожен з них у спорті аматор, тож сьогодні й справді для кожного головне просто участь, а не перемога.

За словами Митрополита Феодора, подібний захід – це хороша можливість духовно об’єднатися зі своїми сім’ями. Й на власному прикладі показати підростаючому поколінню, що варто вести здоровий спосіб життя та і дбати за такі речі, які дають наснагу і оберігають від шкідливих звичок. Спартакіаду «Мама, тато, я – спортивна сім’я» у такому форматі мають намір зробити традиційною, можливо, з часом вона навіть стане всеукраїнською.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twelve + 9 =