На Хустщині впроваджують принципи Нової української школи

Питання доцільності нових українських шкіл обговорили на конференції педагогічних працівників Хустського району. Їх планують запроваджувати щороку поетапно, принципи роботи таких шкіл вже використовуються і в перших, і в других класах.

Плани в міністерства освіти досить далекоглядні – запровадити методику навчання НУШ у всіх класах з першого по одинадцятий. Активно готують робочий персонал, запроваджують нові методики навчання, розвивають ідею нового навчального процесу семимильними кроками.

В майбутньому планують базову середню освіту розділити на два цикли. Перший цикл – адаптаційний, з п’ятого по шостий клас діти будуть поступово відходити від методики навчання через ігри до більш звичних навчальних процесів, потім з 7 по 9 класи – базове предметне навчання.

Розглянули на конференції і більш цільові нововведення нової освітньої програми. Такі як вивчення іноземних мов серед інакомовних дітей, та новий принцип навчання – «трикутник», де задіяні не тільки вчитель та учень, але у розвитку дитини активну роль відіграють і батьки.

Були й питання, на які довелось звернути окрему увагу – важливо винайти і правильний підхід до кожного з батьків, щоб вони залишались задоволені новим способом навчання.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Хустської РДА Михайло Калинич розповідає, що поки що скарг не надходило, а перший рік навчання за новою методикою пройшов досить успішно. І вони і надалі планують освоювати щорічні нововведення, тільки щоб учні і їх батьки залишалися задоволеними.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 + six =