На Закарпатті втілять ще 5 грантових проектів за програмою «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна»

5 грантових контрактів підписали у рамках Програми прикордонного співробітництва 29 серпня в малому залі Закарпатської ОДА. Церемонія відбулася під час зустрічі представників облдержадміністрації та Спільного Технічного Секретаріату Програми прикордонного співробітництва ЄІСП «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна» на 2014 – 2020 роки.

Ці проекти – результат другого конкурсу програми. Їх реалізують протягом трьох років за кошти Євросоюзу. На 4 країни виділено 45 мільйонів євро, з них понад 3,4 мільйони підуть на Закарпаття.

5 грантових проектів реалізують протягом трьох років на Закарпатті за кошти Євросоюзу в рамках Програми прикордонного співробітництва ЄІСП «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна». Це результат другого конкурсу програми, розробленої на 2014 – 2020 роки.

Серед проектів – «Смарт Музей як спосіб збереження культурної спадщини» розрахований 6 музеїв 3 держав: України – це Замок Паланок в Мукачеві, та ще 5 музеїв Угорщини та Словаччини. Бюджет – 860 тисяч євро, з яких частка нашої держави – 280 тисяч.

«Спільні заходи щодо запобігання стихійним лихам у транскордонному басейні річки Уж» – ще один грантовий проект, який реалізують спільно зі словацькою стороною за три роки. Його бюджет – майже мільйон 150 тисяч євро.

Також серед проектів – екологічна оцінка відновлення природних ресурсів у Солотвині, подолання бар‘єрів: поліпшення мобільності прикордонного регіону (транскордонне шосе з велодоріжками у м. Виноградів), Bike AcceNT: мережева співпраця для доступності велосипедів. Загалом 5 проектів реалізують у рамках Програми прикордонного співробітництва. 29 серпня в малому залі Закарпатської ОДА грантові контракти підписали представники облдержадміністрації та Спільного Технічного Секретаріату Програми прикордонного співробітництва ЄІСП «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна» на 2014 – 2020 роки.

Грантові проекти, які реалізують у 2019-2021 роках – результат другого конкурсу програми. На 4 країни виділено 45 мільйонів євро, з них понад 3,4 мільйони підуть на Закарпаття.

Третій конкурс програми прикордонного співробітництва стартуватиме у вересні, його бюджет 20 мільйонів євро. Тож готуйте заявки!

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen + twenty =