Випускники ужгородського ліцею посадили магнолії замість того, щоб випускати кульки

Дерева замість кульок! До всеукраїнського флешмобу приєдналися й випускники Ужгородського багатопрофільного ліцею ЗОШ І-ІІІ ступенів №11.

Старшокласники відмовилися на останній дзвоник від шкідливих для довкілля кульок і висадили на подвір’ї школи магнолію. Варто додати, учні та вчителі одного з найстаріших освітніх закладів Ужгорода вже багато років займаються озелененням і мають чим похизуватися.

Магнолію на згадку! – випускники Ужгородського багатопрофільного ліцею №11 посадили дерево на подвір’ї школи замість кульок, які традиційно випускають у повітря на Останній дзвоник. Випускникам навіть довелося змінити частину танцю, де використовували рухи з кульками, а в кінці мали випускати їх у небо.

Підтримали ідею і долучилися до флешмобу: «Замість кульки – дерево!» й інші 11-класники закладу.

Варто додати, учні та вчителі однієї з найстаріших шкіл Ужгорода, збудованої ще у 1947 році, вже багато років займаються озелененням подвір’я і мають чим похизуватися. 12 років тому започаткували традицію висаджувати дерева напередодні шкільної лінійки. Зараз подвір’я закладу засаджене власноруч учнями і вчителями різними деревами, кущами, квітами. Навіть лавиці зроблені зі стовбурів старих лип, які росли на території школи.

Цього року не тільки випускники, а й учні молодшої ланки взяли участь в озелененні рідної школи. Висадили кілька молодих туй, дубки, платани, липи та кущі гібіскусу.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − 1 =