Останній дзвоник пролунав для ужгородських школярів

Останній дзвоник пролунав сьогодні для ужгородських школярів. У всіх освітніх закладах міста – лінійки, урочистості для випускників, нагородження кращих учнів, квіти, сльози – у кого від суму за рідною школою, у кого від радості, що попереду канікули.

Святково одягнені, з квітами та гарним настроєм зібралися школярі, вчителі та батьки на подвір’ї ужгородської школи №12 у очікуванні останнього дзвоника у цьому навчальному році. Саме час підвести результатами у навчанні та поділитися планами на канікули.

Звучить гімн України, урочисто винесли прапор, відзначили нагородами та оплесками кращих учнів школи, особливу увагу приділили випускникам – так святкували Останній дзвоник у школі №12.

Святкова атмосфера панувала на урочистостях з нагоди закінчення навчального року і в угорськомовній гімназії.

Батьки та рідні школярів не менш емоційно сприймають закінчення чергового етапу навчання та розвитку своїх чад.

Слова вдячності і поваги вчителям звучали і від школярів , і від батьків, адже від їх непростої праці залежить майбутнє учнів.

Не менш урочисто відзначали свято Останнього дзвоника у всіх освітніх закладах Ужгорода – а їх у місті 27. Цьогоріч попрощалися зі школою 2075 випускників: 724 – одинадцятикласники та 1351 дев’ятикласників, яким хочеться побажати «У добру путь!»

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 + six =