Жителі кількох сіл Мукачівщини зібралися через невдоволення діями місцевих ромів

Кілька років поспіль жителі Ракошина Мукачівського району обурюються через дії сусідів — ромів. Вандалізм на цвинтарі у селі Червеньово став останньою краплею. Тому Василь Коштура, голова Ракошинської сільської ради, ініціював зустріч із ромською громадою для вирішення актуальних проблем.

Сільський голова провів перемовини з обома сторонами. Для неупередженого розсуду до зібрання були запрошені представники і районної влади, і поліції, і навіть голови прилеглих сіл, в яких ситуація з нацменшинами аналогічна.

Одна зі сторін конфлікту – місцеві жителі: чи не в кожного з них були проблеми з ромським населенням, від крадіжок і до травм і побоїв. Але найбільше обурень викликає бездіяльність місцевих правоохоронних органів.

Відповідь на критику в бік місцевої поліції була досить проста – діємо згідно із законом. Всі заяви, що надходять, розглядають, але люди не йдуть назустріч і не допомагають в розслідуванні злочинів – каже начальник Мукачівського ВП Юрій Огняник.

Дійти до консенсусу з ромською меншиною вдалося: голова ромської спільноти пообіцяв зібрати групу людей, яка буде відслідковувати порушення зі сторони ромів і працювати з порушниками напряму.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen + 20 =